سرپرست
هماهنگی امور رفاهی زائرین

احمد قربانی

 

    .
۱۳۹۷/۱۰/۰۳

زائرسراهای دولتی مشهد باید از پذیرش زائر غیرسازمانی پرهیز کنند

مدیرکل امور رفاهی استانداری خراسان رضوی گفت: تمامی زائرسراهای دولتی مستقر در مشهد باید از پذیرش زائر غیرسازمانی خود پرهیز کنند تا بتوانیم این زائران و مسافران را به هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ها سوق دهیم.

مهدی فروزان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: با توجه به مصوبه ستاد اجرایی خدمات سفر برای بررسی چالش‌ها و بررسی نقاط ضعف و قوت قرار است در نوروز 98 خدمات بهتری در استان خراسان رضوی و مشهدمقدس داشته باشیم.

مدیرکل امور رفاهی استانداری خراسان رضوی گفت: در حال حاضر حدود 430 هزار شب اقامت در مشهد تمهید شده و این یک نقطه قوت است؛ 55 درصد هتل‌های کشور در مشهد مستقر است و باید به سمتی حرکت کنیم که هم از سرمایه‌گذاران این بخش حمایت کنیم و هم بتوانیم قشر ضعیف مشرف شده به مشهد را برایشان اسکان فراهم کنیم.

فرزوان بیان کرد: تمامی زائرسراهای دولتی مستقر در مشهد باید از پذیرش زائر غیرسازمانی خود پرهیز کنند تا بتوانیم این زائران و مسافران را به هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ها سوق دهیم. بحث بازرسی و نظارت بر حوزه اسکان نیز از دیگر مصوبات است که نظارت‌ها باید دقیق‌تر و جدی‌تر باشد.
مشروح گفت‌وگوی مهدی فروزان؛ مدیرکل امور رفاهی استانداری خراسان رضوی درباره تمهیدات فراهم شده برای پذیرایی از زائران و مسافران در خراسان رضوی را در فیلم زیر شاهد هستید:


منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان