سرپرست
هماهنگی امور رفاهی زائرین

احمد قربانی

 

    .
۱۳۹۷/۱۰/۱۳

روزانه ۶۰۰ ویزای خارجی در فرودگاه مشهد صادر می‌شود

مدیرکل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی گفت: روزانه ۶۰۰ ویزای خارجی در فرودگاه مشهد صادر می‌شود و باید از این ظرفیت در اقتصاد مشهد بهره گرفت.

مهدی فروزان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس در حاشیه بازدید از نمایشگاه حمایت از کالای داخلی و توریسم اظهار داشت:نمایشگاه خوبی در مشهد برگزار شد که امیدواریم برای استان مثمر ثمر باشد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه چند ویژگی خاص دارد، ادامه داد: در سال حمایت از کالای ایرانی واژه "ما می‌توانیم" با برگزاری این‌ نمایشگاه عینیت بخشیده شد. 

فروزان با بیان اینکه این نمایشگاه نشان از آن است که تلاش‌ها و پیگیری‌های جوانان مشهدی در حوزه تولید کالای ایرانی به بار نشسته ابراز کرد: در زمینه تولیدات داخلی جوانان استان توانسته‌اند اتفاقات خوبی را رقم بزنند و کار مسولان در استان دشوار است چرا که باید از این جوانان حمایت‌های لازم صورت بگیرد.

مدیرکل هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: ما همه تلاش خود را برای حمایت از این نسل جوان که حامی تولیدات داخلی هستند که در دنیا حرف اول را می‌زند خواهیم کرد.

فروزان با تاکید بر اینکه مکان نمایشگاه به خوبی انتخاب شده با اشاره به اینکه روزانه در فرودگاه هاشمی نژاد 600 ویزای خارجی صادر می‌شود، عنوان کرد: زیارت، خرید، سیاحت و سلامت برای هر زائری که به مشهد می‌آید از اهمیت خاصی برخوردار است.


منبع : خبرگزاری تسنیم مشهد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان