سرپرست
هماهنگی امور رفاهی زائرین

احمد قربانی

 

    .
۱۳۹۷/۱۱/۱۳

برگزاری اولین جلسه برنامه ریزی ستاد اربعین سال ۹۸استان خراسان رضوی

این جلسه به ریاست فروزان مدیرکل امور رفاهی زائرین و دبیر ستاد اربعین و با حضور هادی پور دبیر کل مجمع مواکب کشور و دیگر اعضاء ستاد تشکیل گردید

در این جلسه فروزان دبیر ستاد اربعین استان گفت : در سال جاری حدود 150 هزار نفر از مردم استان به صورت سازماندهی شده و از طریق سایت سماح جهت زیارت ،  در اربعین سالجاری اعزام شدند.
وی اظهار داشت : به حمدلله سیستم اجرایی استان توانست در حوزه زائرین خارجی 35693 نفر را از کشور افغانستان برای زیارت اربعین سازماندهی نموده و حدود 14000 نفر از اتباع خارجی مقیم استان را نیز اعزام نماید .
مدیر کل امور رفاهی زائرین و دبیر ستاد اربعین ادامه داد :  مواکب باید به صورت صد در صد مردمی اداره شود تا بتوان در زمینه اشاعه اهداف فرهنگی اقدام نمود.
فروزان بر اصل حفظ عزتمندی مردم ایران در سفرهای اربعین به کشور تاکید نمود.
هادی پور دبیر کل مجمع مواکب کشور در این جلسه گفت :  باید از هم اکنون با برنامه ریزی صحیح و دقیق ،  دغدغه های موجود در خصوص اربعین سال  98 را برطرف نمود.
وی ادامه داد ، در مجمع اهدافی در این خصوص ترسیم شده است که باید آن موضوعات را در ستادهای اربعین کشور پیگیری نماییم که یکی از آنها برنامه ریزی بلند مدت در زمینه خدمات رفاهی زائرین اربعین است.
قطعا آنچه که به تسهیل امور خدمات رسانی در امر اربعین کمک می کند هم پوشانی مواکب نسبت به یکدیگر است که نیازمند هماهنگی و انسجام در مواکب کشور است.
وی درادامه گفت : به دنبال آن هستیم که زائرین قبل از اعزام بتوانند نقطه اسکان خود را از طریق برنامه های تعریف شده نرم افزاری  ، مشخص و برنامه ریزی کنند.
وی در پایان گفت نقاط قوت و ضعف خدمات به زائرین در طول سال مورد بررسی قرار می گیرد و بر اساس آن برنامه ریزی جهت رفع موانع مشکلات انجام می شود


منبع : اداره کل هماهنگی امور رفاهی زائرین
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان