مدیرکل
هماهنگی امور رفاهی زائرین

احمد قربانی

 

    .
۱۳۹۸/۰۶/۱۲

هدف اصلی خدمت به زائران پیاده دهه آخر صفر توسعه فرهنگ رضوی است

هدف اصلی خدمت به زائران پیاده دهه آخر صفر توسعه فرهنگ رضوی است

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی گفت:هدف اصلی خدمت به زائران پیاده دهه پایانی ماه صفر، توسعه و ترویج سیره و فرهنگ رضوی است.
محمد صادق براتی در جلسه با اعضای سلسله الذهب اظهار داشت:باید از همه ظرفیت ها و برنامه ریزی های انجام شده برای زائرین پیاده دهه آخر صفر در جهت توسعه و ترویج فرهنگ رضوی استفاده نمائیم.
وی افزود:تلاش ما این است که ارائه خدمات و بکارگیری امکانات دولتی و بخش خصوصی را در ۲مناسبت پیاده روی زائرین در دهه پایانی ماه صفر و اربعین حسینی بکار بگیریم.
وی عنوان داشت:با توجه به اینکه اکثر تجهیزات و امکانات را در پشتیبانی مراسم پیاده روی اربعین بکار گرفته ایم،لذا برنامه ریزی شده است بلافاصله بعد از اتمام مراسم پیاده روی اربعین بخشی از امکانات را در اسرع وقت جهت ارائه خدمات به موکب های استان خراسان رضوی ارسال نمائیم.
وی اظهار داشت:سیاست ما این است که در کنار حمایت های دولتی بیشتر از ظرفیت های مردمی و خیرین در راستای ارائه خدمات و پشتیبانی پیاده روی دهه آخر صفر استفاده نمائیم.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی با تاکید بر ضرورت ایجاد اماکن مناسب برای استقرار عوامل موکب های زائرین پیاده در مسیرها بیان کرد:اداره کل امور رفاهی زائرین طی مکاتبه ای با دستگاه های ذی ربط ،در خصوص استفاده از کانتینرهای مستعمل مستقر در بنادر تجاری جهت استفاده در بناهای موکبین قدامات لازم را انجام دهد.
وی در خصوص چگونگی روند بازرسی و نظارت بر موکب ها عنوان کرد:بازرسی و نظارت از موکب ها توسط کمیته مربوطه در ستاد صورت می گیرد تا به این شکل با هم افزایی ،نظارت ها را بدون ایجاد وقفه در خدمت رسانی موکب ها انجام دهیم.
وی تاکید کرد:ضروریست جلسه ای مشترک با کارخانجات و شرکت ها عمرانی و تولیدی مسیرهای تردد زائرین برگزار و از ظرفیت و امکانات این شرکت ها در راستای حمایت و پشتیبانی از زائرین استفاده گردد.


منبع : معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین
تعداد بازدیدها : ۵۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان