مدیرکل
هماهنگی امور رفاهی زائرین

احمد قربانی

 

    .
۱۳۹۸/۰۷/۰۲

آموزش و پرورش در اسکان زائرین پیاده دهه پایانی ماه صفر همکاری کند

آموزش و پرورش در اسکان زائرین پیاده دهه پایانی ماه صفر همکاری کند

محمد صادق براتی گفت:وزارت آموزش پرورش دستگاهی فرهنگی است و ترویج فرهنگ ائمه اطهار و سیره رضوی یکی از وظایف این وزارتخانه محسوب می شود.
وی افزود:آموزش و پرورش استان نیز در گذشته در خدمت زائران حضرت رضا ع بوده و امیدواریم در آینده هم خدمت رسانی خود را به زائرین ادامه دهند.
وی عنوان داشت:سیاستی که ما دنبال میکنیم این است که اسکان زائرین را به سمت حسینیه ها ،مساجد و اماکن ورزشی سوق دهیم و بخشی از کمبودها را از طریق مدارس تامین نمائیم.
وی تاکید کرد:ظرفیت حسینیه ها و مساجد به گونه ای نیست که کاملا پاسخگوی حجم زائران ورودی به مشهد باشد لذا همزمان باید از مراکز فرهنگی تفریحی و ظرفیت های مذهبی نیز استفاده نمائیم.
وی ادامه داد :توزیع اسکان زائرین بصورت متمرکز انجام میگیرد و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته اسکان را بر اساس موقعیت مناسب جغرافیایی تامین خواهیم کرد.
وی با اشاره به ضرورت حفظ اموال مدارس و بیت المال ابراز داشت:دستورالعملی برای نحوه استفاده از خدمات و چگونگی نگهداری اموال مدارس تهیه و در اختیار مدیران کاروان ها قرار گیرد.
وی بیان کرد:ضروریست در همایش مدیران کاروان ها  نکات ضروری و مورد تاکید یادآوری و تذکر داده شود و ابعاد فرهنگی حضور زائرین در این مراسم معنوی تشریح شود.

 
 

منبع : معاونت هماهنگی مدیریت امورزائرین
تعداد بازدیدها : ۹۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۵۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۴۹۸۴۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۵ نفر
آماربازدیدکنندگان