مدیرکل
هماهنگی امور رفاهی زائرین

احمد قربانی

 

    .
۱۳۹۷/۱۰/۲۰

استاندار خراسان رضوی :

تمرکز بر استفاده از توان نیروهای بومی/ اهل مشورت هستم

استاندار خراسان رضوی گفت : تمرکز و اولویت بر استفاده از توان و تخصص نیروهای بومی در اداره و هدایت استان است و تیمی از نیروهای بومی و توانمند با توجه به تخصص ، توان . ظرفیت های قابل توجه در این خطه می تواند در پیشبرد امور کمک موثری باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ علیرضا رزم حسینی در دیدار با مدیران ستادی استانداری خراسان رضوی گفت : همواره با تیمی بومی کار کرده ام و در این میان کارکنان وزارت کشور ارجحیت دارند .
وی اظهار کرد : تلاش بر آن است سیستم و سلسله مراتب رشد و تعالی پرسنل و تربیت مدیران در حوزه  وزارت کشور در استان تقویت شود.
 وی در ادامه با بیان اینکه اهل مشورت هستم ، افزود : از نظرات و انتقادات استقبال می کنم ودر مباحث مختلف از ظرفیت تخصصی و کارشناسی استان  به تناسب موضوعات بهره گرفته و نقطه نظرات مدیران و بخش های مربوطه اخذ و در تصمیم گیری ها مورد توجه خواهد بود.
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر ضرورت توسعه فرهنگ انتقاد سازنده ، آن از جمله مباحثی دانست که می تواند راهگشا باشد.
 وی با اشاره به اینکه هیچ سرمایه ای بالاتر و بهتر از صداقت نیست ، گفت : فرهنگ صداقت باید تقویت شود بویژه باید با مردم روراست و صادقانه رفتار کرد آنگونه که در دوران دفاع مقدس عمل شد و مردم نسبت به همه مباحث و شرایط کشور و جامعه آگاه بودند و در مدیریت این شرایط توان و ظرفیت خود را به میدان آورده بودند و از هیچ همراهی با دولتمردان و مدیران خادم خود کوتاهی نمی کردند.
 رزم حسینی تاکید کرد مردم با مدیرانی که صادقانه رفتار کنند تعاملی بی نظیر دارند اما امروز این سئوال مطرح است که چقدر توانسته ایم این تعامل و ارتباط مستقیم و صادقانه را با آنان  برقرار کنیم.
 وی ادامه داد : مطالبات و انتظارات مردم باید شنیده شده و از سوی مدیران به درستی پاسخ داده شود که  با شیوه های درست می توان بسیاری از این انتظارات و مطالبات اجتماعی را به خوبی مسیر و جهت داد و ضمن پاسخگویی و ارائه خدمات مناسب رضایت مردم را همراه داشت.
وی تلاش برای تقویت اقتصاد بخش خصوصی را از دیگر اولویت های خود خواند و گفت : باید چنان عمل کنیم که دیدگاه غالب دولت در استان بر حمایت ازتوان و ظرفیت بخش خصوصی و اشتغال و کارآفرینی متمرکز شود نقش مدیران اجرایی در این زمینه محوری است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۷۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان