مدیرکل
هماهنگی امور رفاهی زائرین

احمد قربانی

 

    .
۱۳۹۸/۰۸/۰۶

بازدید معاون استاندار از ایستگاه های صلواتی محور شمالی مشهد مقدس

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی از ایستگاه های صلواتی محور شمالی مشهد و نحوه خدمت رسانی به آنان بازدید کرد.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی از ایستگاه های صلواتی محور شمالی مشهد و نحوه خدمت رسانی به آنان بازدید کرد.
 در این بازدید که با حضور جمعی از مسئولین انجام شد محمد صادق براتی ضمن تقدیر از تلاشهای شبانه روزی مسئولین و خدمتگزاران ایستگاه های صلواتی نحوه خدمت رسانی به زائران پیاده را از نزدیک بررسی کرد.
محمدصادق براتی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان‌رضوی در ادامه اظهار داشت:تا امروز ۳۸۰ هزار زائر پیاده وارد مشهد شده اند که از این تعداد ۶۱ درصد را زائران مرد و ۳۹ درصد را هم زائران زن تشکیل می‌دهند.
وی افزود:از ابتدای دهه پایانی صفر تا امروز در مجموع ۳ میلیون و ۳۴۰ هزار و ۵۳۲ نفر زائر سواره به مشهد سفر کرده‌اند که از این تعداد ۲ میلیون و ۵۷۸ هزار نفر از طریق وسایل نقلیه شخصی وارد این کلانشهر شده اند.
وی بیان کرد:۲۰۳هزار نفر از مجموع زائران ورودی، از طریق خطوط ریلی، ۱۲۷ هزار نفر از طریق خطوط هوایی و ۴۳۲ هزار نفر هم از طریق ناوگان عمومی جاده‌ای به مشهد سفر کرده‌اند.


منبع : معاونت هماهنگی مدیریت امورزائرین
تعداد بازدیدها : ۲۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان