مدیرکل
هماهنگی امور رفاهی زائرین

احمد قربانی

 

    .
۱۳۹۸/۰۸/۰۶

بازدید معاون استاندار از ایستگاه های صلواتی محور شمالی مشهد مقدس

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی از ایستگاه های صلواتی محور شمالی مشهد و نحوه خدمت رسانی به آنان بازدید کرد.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی از ایستگاه های صلواتی محور شمالی مشهد و نحوه خدمت رسانی به آنان بازدید کرد.
 در این بازدید که با حضور جمعی از مسئولین انجام شد محمد صادق براتی ضمن تقدیر از تلاشهای شبانه روزی مسئولین و خدمتگزاران ایستگاه های صلواتی نحوه خدمت رسانی به زائران پیاده را از نزدیک بررسی کرد.
محمدصادق براتی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان‌رضوی در ادامه اظهار داشت:تا امروز ۳۸۰ هزار زائر پیاده وارد مشهد شده اند که از این تعداد ۶۱ درصد را زائران مرد و ۳۹ درصد را هم زائران زن تشکیل می‌دهند.
وی افزود:از ابتدای دهه پایانی صفر تا امروز در مجموع ۳ میلیون و ۳۴۰ هزار و ۵۳۲ نفر زائر سواره به مشهد سفر کرده‌اند که از این تعداد ۲ میلیون و ۵۷۸ هزار نفر از طریق وسایل نقلیه شخصی وارد این کلانشهر شده اند.
وی بیان کرد:۲۰۳هزار نفر از مجموع زائران ورودی، از طریق خطوط ریلی، ۱۲۷ هزار نفر از طریق خطوط هوایی و ۴۳۲ هزار نفر هم از طریق ناوگان عمومی جاده‌ای به مشهد سفر کرده‌اند.


منبع : معاونت هماهنگی مدیریت امورزائرین
تعداد بازدیدها : ۱۷۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۸۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۴۹۸۷۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۱ نفر
آماربازدیدکنندگان