مدیرکل
هماهنگی امور رفاهی زائرین

احمد قربانی

 

    .
۱۳۹۸/۰۹/۱۳

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی خبر داد؛

ثبت نام قطعی ۱۰۲ داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان طی روز چهارم

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: تا ساعت ۱۸:۳۰ روز چهارم ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی، نام نویسی ۱۰۲ نفر قطعی شده و ۹ نفر هم در حال طی فرآیند نام نویسی بوده و هنوز قطعی نشده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری با بیان اینکه فرآیند ثبت نام داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت 8 صبح 10 آذرماه در 12 حوزه انتخابیه آغاز شد، اظهار کرد: در این 4 روز، مجموعا 315 نفر ثبت نام قطعی انجام داده اند که 54 نفر مربوط به روز اول، 63 نفر روز دوم، 96 نفر روز سوم و 102 نفر هم روز چهارم بوده است.
وی افزود: از مجموع ثبت نام های قطعی صورت گرفته در روز چهارم، 92 داوطلب مرد و 10 نفر هم زن هستند که 9 نفر از بانوان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات و یک نفر هم در حوزه انتخابیه بینالود ثبت نام کرده اند.
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی میانگین سنی داوطلبان در روز چهارم را 39.7 سال اعلام کرد و گفت: جوان ترین داوطلب 30 ساله و مسن ترین آن ها 65 ساله بوده است.
وی خاطرنشان کرد: از مجموع داوطلبان روز چهارم، 21 نفر شغل آزاد، یک نفر بیکار، 16 نفر فرهنگی، 2 نفر پزشک، 12 نفر استاد دانشگاه، 29 نفر کارمند، 5 نفر بازنشسته، 4 نفر وکیل یا قاضی، یک نفر روحانی، 10 نفر دارای سایر مشاغل و یک نفر هم نماینده دور قبلی مجلس شورای اسلامی است.
جعفری گفت: از مجموع 102 داوطلبی که ثبت نام آن ها در روز چهارم قطعی شده است، 59 نفر در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، 8 نفر در حوزه انتخابیه چناران و بینالود، 2 نفر در حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخش های احمدآباد و رضویه، 2 نفر از حوزه انتخابیه گناباد و بجستان، 4 نفر از حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد، باخرز، صالح آباد، 2 نفر از حوزه انتخابیه تربت حیدریه، مه ولات، زاوه، 3 نفر از حوزه انتخابیه درگز، 3 نفر از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد، 7 نفر از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه، 8 نفر از حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب، یک نفر از حوزه انتخابیه قوچان و فاروج و 3 نفر از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار ثبت نام کرده اند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۲۸۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۵۰۸۲۶ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۱ نفر
آماربازدیدکنندگان