مدیرکل
هماهنگی امور رفاهی زائرین

احمد قربانی

 

    .
۱۳۹۸/۰۹/۱۳

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی:

استانداری برای حل مشکلات شهر مشهد در کنار مدیریت شهری است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: استانداری برای حل مسائل و مشکلات شهر مشهد در کنار مدیریت شهری است تا به نیازهای شهروندان مشهدی پاسخ داده شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، احمد یزدان‌پناه در حاشیه بازدید از عملیات اجرایی پروژه‌های سطح شهر مشهد اظهارکرد: به دنبال جلسه مشترک با اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری و به منظور بررسی مشکلاتی موجود در برخی از نقاط شهری همچون قلعه وکیل‌آباد، مسیر فرمانیه، توس و بلوار شاهنامه، بازدید امروز در برنامه قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در حوزه عمرانی شهر، اقدامات خوبی انجام شده است، افزود: استانداری خراسان رضوی برای حل مسائل و مشکلات شهر مشهد در کنار مدیریت شهری است تا به نیازهای شهروندان مشهدی پاسخ داده شود.
یزدان‌پناه خاطرنشان کرد: در مقایسه شهر مشهد با سایر شهرهای کشور، جنب‌وجوش، فعالیت، پویایی و حیات در سطح این کلانشهر کاملا محسوس است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی با تقدیر از زحمات مدیریت شهری برای ساماندهی کشف‌رود و رفع معضل حاشیه‌نشینی و بافت‌های فرسوده افزود: با محوریت استاندار خراسان رضوی، همدلی و همراهی خوبی در مشهد شکل گرفته و در سایه همین رویکرد، تلاش خواهیم کرد در کنار شهرداری و شورا، خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۶۳۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۵۰۸۱۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۲ نفر
آماربازدیدکنندگان