مدیرکل
هماهنگی امور رفاهی زائرین

احمد قربانی

 

    .
۱۳۹۸/۰۹/۱۴

رئیس دفتر رئیس جمهوری:

اتفاقات اخیر هیچ شباهتی به اعتراض نداشت/آشوبگران از طرف سرویس‌های اطلاعاتی دشمن حمایت می‌شدند

رئیس دفتر رئیس جمهوری با اشاره به وقایع بعد از قانون مدیریت مصرف سوخت در کشور گفت: در برخی استان‌های کشور مانند خراسان رضوی، استانداران و شورای تامین شرایط را به خوبی مدیریت کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمود واعظی در نشست صمیمی با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی خراسان رضوی که در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در شرایط کنونی بر کسی پوشیده نیست که طبقه متوسط جامعه به دلیل مسائل اقتصادی زیر فشار هستند و برای مقابله با افزایش غیرمتعارف کالاها، باید نظارت‌ها بیشتر شود.
وی افزود: به صورت طبیعی برخی از کالاها در یک مقطع خاص با کمبود مواجه شده و قیمت آن‌ها افزایش می‌یابد لذا دولت تلاش کرده از افزایش قیمت این کالاها جلوگیری شود تا کشور از این مرحله عبور کند. 
رئیس دفتر رئیس جمهوری بیان کرد: پیش‌بینی می‌کردیم که تصمیم سران سه قوه مبنی بر اجرای قانون مدیریت مصرف سوخت چالش‌هایی را برای کشور به دنبال داشته باشد لذا به دلایل مسائل امنیتی سیاسی زمان اجرای این قانون در کشور اعلام نشد.
واعظی اضافه کرد: در خراسان رضوی و برخی از استان‌های کشور استانداران و شورای تامین بسیار خوب عمل کردند اما در برخی از استان‌ها چنین تجربه‌ای وجود نداشت و هزینه‌هایی برای استان مذکور بوجود آمد.
وی در همین رابطه افزود: در جریانات اخیر، کشور با اتفاقاتی مواجه شد که هیچ شباهتی به اعتراض نداشت؛ آشوبگران از طرف تمام سرویس‌های اطلاعاتی و شبکه‌های رسانه‌ای دشمن حمایت می‌شدند.
رئیس دفتر رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: از تلاش همه نیروهای امنیتی که بگذریم، در مسئله اخیر حضور مردم ناامنی‌ها را خاتمه داد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۲۶۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۵۰۸۰۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۷ نفر
آماربازدیدکنندگان