مدیرکل
هماهنگی امور رفاهی زائرین

احمد قربانی

 

    .
۱۳۹۹/۱۱/۰۳

اختصاص ۲۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار از دستاوردهای سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت: اختصاص دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و طرح‌های جهش تولید از دستاوردهای مهم سفر دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به این استان است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد صادق معتمدیان اظهار کرد: در این راستا یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ۵۲ پروژه نیمه‌تمام عمرانی در استان خراسان رضوی علاوه بر بودجه‌های جاری و عمرانی اختصاص یافته است.
استاندار خراسان رضوی تخصیص یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به خراسان رضوی را از دیگر دستاوردهای سفر دکتر نوبخت به این استان عنوان کرد و گفت: این میزان اعتبار در قالب تفاهم‌نامه‌ای بین معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه بودجه کشور با استانداری خراسان رضوی به ۱۲۰ پروژه و طرح جهش تولید استان اختصاص یافت.
وی تاکید کرد: همچنین در این سفر اعتبارات ویژه‌ای برای توسعه و تکمیل پروژه‌های واقع در حاشیه شهر مشهد درخواست شد.
گفتنی است، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به منظور سفر ۲ روزه با دعوت استاندار خراسان رضوی چهارشنبه شب وارد مشهد شد و  در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه و مجمع نمایندگان استان شرکت کرد.
افتتاح چهار هزار واحد مسکونی در چناران و افتتاح بیمارستان خیرساز ناظران ویژه درمان سرطان از برنامه‌های رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در استان خراسان رضوی بود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۵۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان