مدیرکل
هماهنگی امور رفاهی زائرین

احمد قربانی

 

    .
۱۳۹۹/۱۱/۰۵

برگزاری نشست تخصصی معاون استاندار خراسان رضوی با انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر خدمات‌ مسافرتی استان 

نشست تخصصی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر خدمات مسافرتی استان برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در این نشست ضمن قدردانی از فعالیت خوب و موثر تشکل‌های حوزه گردشگری خصوصا انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر خدمات مسافرتی، اظهار کرد: دفاتر خدمات مسافرتی در واقع پیشانی مواجهه‌ی نخستین متقاضیان با صنعت گردشگری به شمار می‌روند به گونه‌ای که توفیق یا عدم توفیق این واسطه‌ها بر موفقیت یا شکست برنامه‌های مقاصد گردشگری و عرضه کنندگان تاثیر بسزایی خواهد داشت و می‌تواند به عنوان عاملی رونق بخش و متحول کننده صنعت گردشگری عمل نماید.
محمدصادق براتی در ادامه افزود: تصمیماتی که در ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان گرفته شده است برای تقویت موضوع گردشگری استان بوده و متناسب با وضعیت‌های چهارگانه اخذ شده است.
وی در این نشست با اشاره به برخی مشکلات عنوان شده ضمن قول مساعد برای پیگیری موضوعات مطرح شده از طریق اداره کل میراث و ستاد استانداری، از مسئولین این انجمن‌ و کانون تشکل‌های حوزه گردشگری خواست به عنوان یک نهاد صنفی و مدنی رأسا نیز اینگونه مطالبات را بصورت مستمر پیگیری کنند.
گفتنی است، در این نشست مشکلات عمومی و تخصصی بخش گردشگری مورد بررسی قرار گرفت و موضوعاتی از قبیل اخذ عوارض تجاری صنفی از دست اندرکاران بخش گردشگری، ممنوعیت تورهای گردشگری مراکز غیر مجاز و راهکار های جذب مسافرین خارجی با رعایت دستور العمل‌های بهداشتی مطرح و مورد تبادل نظر قرار گرفت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۹۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان